FORGIS

kilka słów o firmie
Firma FORGIS oferuje szeroki zakres dostaw wyrobów hutniczych. Na bazie kilkunastu lat doświadczeń we współpracy z czołowymi producentami i dostawcami na rynku krajowym i zagranicznym specjalizujemy się w realizowaniu dostaw na pierścienie kuto-walcowane, obręcze tramwajowe oraz na zróżnicowany asortyment stali nierdzewnej i aluminium. Posiadamy również własną produkcję konstrukcji spawanych dla branży budowlanej, kolejowej, meblarskiej i przemysłu stoczniowego.
Oferujemy wyroby w następujących kategoriach:

  • odkuwki (swobodnie kute, pierścienie kuto-walcowane, obręcze tramwajowe)
  • stal nierdzewna (blachy, pręty, rury, kształtowniki, armatura, akcesoria do balustrad)
  • aluminium (blachy, profile, pręty)
  • konstrukcje spawane ze stali nierdzewnej (konstrukcje dla przemysłu stoczniowego (wyposażenie statków), budowlanego (balustrady, pomosty, elementy małej architektury) i kolejnictwa (zbiorniki do wagonów pasażerskich)
  • obróbka mechaniczna (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wycinanie laserowe, cięcie strumieniem wody, gięcie blach i elementów)
Celem naszej działalności jest przede wszystkim zadowolenie odbiorcy uzyskane dzięki perfekcyjnej obsłudze klienta, terminowej realizacji zleceń oraz konkurencyjnym cenom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zapytań ofertowych.

Dane firmy:

FORGIS 
Towarowa 26, 38-200 Jasło
REGON: 370304970
NIP: 685-107-63-25
logo
contact

Skontaktuj się z nami!

wyślij wiadomość lub zadzwoń
13 4451 171